Moderní responzivní design

Cena webové stránky

Kolik stojí webové stránky?

Kolik stojí webové stránky? Zajímá vás, jaká je cena webové stránky, a co je v ceně zahrnuto? Následující ceník slouží jen pro představu: Ceny nejsou závazné. Každá webová stránka je unikátní, a proto nelze vytvořit univerzální ceny. Cílem je však nabídnout zákazníkovi širší spektrum produktů; od jednoduších a levnějších webobových vizitek, až po složitější dynamické webové stránky s originálním responzivním grafickým designem – takže je možné vybírat, podle vašich priorit, z více kategorií.

Nedílnou součástí každé moderní webové stránky je i základní SEO optimalizace, která zde není explicitně uvedena, ale je automaticky zahrnuta v každém produktu.

Cena jednoduché webové stránky

Jaká je cena jednoduché webové stránky? Chcete-li jednoduchou webovou stránku, s obsahem do maximálně 5 podstránek, s jednoduchým responzivním designem; či máte zájem o dynamické stránky založené na systému Wordpress s volně dostupnou šablonou a chcete jen provést úpravy? Pak je toto nejvhodnější varianta pro vás!

již od 2000 Kč!

Cena firemní webové stránky

Kolik stojí firemní webové stránky? Chcete-li klasickou webovou stránku (např. firemní webové stránky, osobní webové stránky), s obsahem přesahujícím 5 podstránek, s moderním originálním responzivním designem a nehodláte-li často aktualizovat obsah, pak je toto vhodná varianta pro vás!

již od 8000 Kč!

Cena webové stránky s Wordpressem

Jaká je cena webové stránky s Wordpressem? Chcete-li vytvořit například firemní stránky či internetový magazín s originálním responzivním designem a máte v plánu často aktualizovat obsah? Pak toto je vhodná varianta pro vás! Zahrnuje instalaci administračního systému Wordpress (či Drupal).

již od 12000 Kč!

Cena eshopu

Jaká je cena moderního eshopu? K dispozici je nejlevnější varianta, která neobsahuje originální grafický design, ale volně dostupnou šablonu. Dále potom kompletní balíček s originálním responzivním designem a eshopem Opencart (případně Prestashop či WooCommerce) se základními funkcemi (více zde).

již od 6000 Kč!

Ceník grafických prací

Máte-li zájem o jakékoliv grafické práce, zde je základní nabídka. Pro další informace mě můžete kontaktovat níže prostřednictvím kontaktního formuláře.

Grafický návrh webové stránky od 3000 Kč (podle náročnosti)
Logo 1500 Kč (+500 Kč LogoManuál)
Banner na web (reklamní či jiné) 600 Kč

Cena na hodinu: 200 Kč.

Moderní webové stránky pro každého!

Mým cílem je poskytnout širokou nabídku služeb pro všechny zákazníky, a proto je nabídka rozdělena do 4 základních kategoríí, aby mohly být naplněny požadavky zákazníků požadujících náročnější webové projekty, ale třeba i lehké webové prezentace. Cílem je tedy najít takovou variantu, která bude naplňovat vaše představy a priority!

Od toho se odvíjí i cena webové stránky. Máte-li vizi firemní webové stránky, která nebude mít často aktualizovaný obsah, je potom zbytečné investovat navíc peníze do CMS administračního systému. Naopak: Budete-li často aktualizovat obsah, je dobré zvolit administrační systém (např. Wordpess), abyste nemuseli spoléhat na externí pracovníky. Rovněž platí, že pokud nemáte jako prioritu originální webdesign, ale stačí vám pěkná, volně dostupná šablona, je pro vás vhodná kategorie Lehkéko webu.

Proto je třeba: Stanovit si cíle a priority!

Položte si tyto otázky:

  1. Jaký je konečný cíl vaší webové stránky?
  2. Co chcete, aby přinesla vašim návštěvníkům?
  3. Jaké webové stránky se podobají vaší vizi?

Jak vidíme, nejdůležitější část tvorby webové stránky je počáteční analýza! Musíte si ujasnit, co od svého budoucího webu očekávate. A základní produkty jsou rozděleny tak, aby vám pomohly v tomto rozhodování. Aby každý zákazník nalezl, co hledá!

Zobrazit nabídku produktů
Máte nějaký dotaz? Chcete poradit? Už máte vybráno? Kontaktuje mě!

Kontaktujte mě!

Karel Trnka
IČO: 04795008
Telefon: 734846639
Email: info@ktdesign.cz
Skype:
Facebook:
Linkedln:Doplňte prosím vaše křestní jméno.


Doplňte prosím vaše příjmení.


Doplňte prosím váš email.Doplňte prosím vaší zprávu.

* označuje povinné údaje.

{{ errorMessage }}
{{ message }}